Matematik

  • Sosyal Medya:

Genel Bakış

  • Kategori Sınav Hazırlık
  • Ders İlanı 0
  • Görüntülenme 430
  • Tecrübe 15

Ders Veren Hakkında

13 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM VE BİREBİR İKİLİ ÜÇLÜ GRUPLAR HALİNDE DERS VERMEKTEYİM BU SÜRE ZARFI İÇİNDE HEM KOLEJ HEM DERSHANEDE ÇALIŞTIM.AYNI ZAMANDA YAZARLIKTA YAPIYORUM SORU BANKASI VE DENEME KİTAPLARI YAZDIM. ŞUAN HAFTANIN 4 GÜNÜ ÇALIŞIYOR HEMDE ÖZEL ÖĞRENCİLERİMLE İLGİLENİYORUM.

Etkili ve yeterli çalışma için öğrencilerine ders çalışma programı, kendilerine uygun çalışma ortamı, konuları daha kolay anlayabilecekleri ders anlatım yöntemleri ve kişiye özel motivasyon teknikleri sunar özel ders.

Alanında uzman profesyonel öğretmen  sınavlara hazırlıkta öğrencilerimizi derse motive ederek öğrenmeyi kolaylaştırır.

Derslerimde öğrenci izleyici değil uygulayıcıdır.Öğrenciler okul’da dershane de(Butik dahil) yada etüt merkezi gibi yerlerde zaten sürekli izleyici konumundalar.

Bu dersler izleyerek öğrenilseydi özel derse ihtiyaç olmaz ve herkes başarılı olur,her konuyu anlardı.İzleyerek ancak bildiğiniz konuları hatırlayabilirsiniz ama bilmediğiniz konularda uzmanlaşmak için mutlaka elinize kalemi alıp sorular üzerinde kafa yormanız gerekir.

özel ders işi aile zoruyla olacaksa kesinlikle tavsiye etmem,ama eğer bu dersleri düzeltmeye bilerek ve isteyerek kararlıysan ben sana bu yolda her türlü desteği vereceğim ve bu işin zannettiğin kadar karmaşık ve zor olmadığını göstereceğim.

ÇEKMEKÖY-ATAŞEHİR-ÜMRANİYE-MALTEPE-KARTAL-ÜSKÜDAR-KADIKÖY-SANCAKTEPE-SULTANBEYLİ-PENDİK-KURTKÖY BÖLGELERİNDE ÖĞRENCİNİN EVİ VEYA ÖĞRETMENİN EVİNDE DERSLERİMİZİ YAPMAKTAYIZ.

45 DAKİKALIK DERS ÜCRETİMİZ 90 TL.