Hakkımızda

Dersmerkezim.com
Özel ders sistemini sadece sınav odaklı olmanın dışında öğrenme ve öğretme eylemini hayat felsefesi haline getiren binlerce insana aracı olmak için yola çıkmıştır.Geniş öğretmen portföyü, kullanıcı dostu ara yüzü ve profesyonel hizmet anlayışı ile birebir ve grup ders alanında; tüm ihtiyaçlara cevap veren bir platformdur. Dersmerkezim.com kendisini geliştirmek veya deneyimlerini başkalarına aktarmak isteyen binlerce kişiye, aradığı kriterlerdeki öğretmenlere ve öğrencilere kolayca ulaşmasını hedeflemektedir.

Dersmerkezim.com, sayesinde akademik dersler, sınav hazırlıkları, yabancı dil, bilgisayar, müzik, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi farklı dallarda eğitim veren binlerce profesyonele ulaşabilir, kolayca iletişime geçerek hızla ders almaya başlayabilirsiniz.

Dersmerkezim.com, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yaşayan öğrenci ve öğretmenlere aracısız bir şekilde ulaşmanın en kolay yoludur. Dersmerkezim.com ile ders almak isteyen binlerce kişi kaliteli, hesaplı ve kriterlerine en uygun özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktadır.

 • 100+ Ders İlanı
 • 50+ Ders Veren
 • 40+ Ders Talebi

ÖZEL DERS İLAN PORTALI

Proje geliştirmesi devam eden Dersmerkezim.com online eğitim, dersveren ve kurumların vermiş oldukları eğitimlerin listelendiği bir özel ders ilan portalıdır. Bu portalın amacı, eğitmen ve öğrenciyi biraraya getirerek ihtiyacı olan derslerle buluşturmaktır.

 • 1

  Üye Ol

  Ücretsiz ders yayınlamak ve daha iyi iletişim kurmanıza olanak tanıyan kendi hesabınızı oluşturun.

 • 2

  Ders Ekle

  Verdiğiniz eğitimle ilgili dersleri ekleyin ve öğrencilerin sizinle iletişim kurmasını sağlayın.

 • 3

  Ders Zamanı

  Öğrencilerin sizinle iletişim kurarak taleplerini alın ve ders zamanı başlasın!