Kullanım Şartları

Sorunuza cevap bulamadınız mı? Sorun değil!

Destek Merkezi

Kullanım Şartları

 • Bu site üzerinden sunulan bilgi ve hizmetleri kullanmadan önce Site Kullanım Kurallarını ( Kullanıcı Sözleşmesi ) dikkatlice okuyun. Dersmerkezim.com sitesine üye olmakla bu sözleşmenin bütün madde ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 

 • Dersmerkezim.com ‘da kullanıcı, kayıt ve/veya iletişim esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

 

 • Dersmerkezim.com, sitemize kayıtlı olan hocalar ile ders almak isteyenler arasındaki iletişime karışmamaktadır. Sitemizde kayıtlı olan hocalar ile ders almak isteyenler arasında kaynaklanan anlaşmazlık ve sorunlarda Dersmerkezim.com sorumluluk kabul etmez. Böyle bir durumda ortaya çıkabilecek iddia, zarar, maddi veya manevi kayıp, hasar veya zararsan hiçbir şekilde Dersmerkezim.com sorumlu tutulamaz.

 

 

 • Dersmerkezim.com’da kullanıcı, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında veya uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici, ahlaka ve sitenin amacına aykırı bilgi yayımlayamaz ve iletemez.

 

 • Dersmerkezim.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.

 

 

 • Dersmerkezim.com ‘ da 18 yaş altı hocaların ders vermeleri yasaktır.

 

 • Dersmerkezim.com’da kullanıcılar sitede başkasına ait veya telif hakkı ihlaline girebilecek bilgiler paylaşamaz. Bu tarz ihlal durumunda doğabilecek sorunlardan kullanıcı sorumludur.

 

 

 • Dersmerkezim.com ‘da oluşturulan profil sayfasında belirtilen alanların dışındaki alanlara telefon numarası, email adresi, web sitesi adresi, sosyal medya kullanıcı adları gibi iletişim bilgileri girilemez. Bu bilgilerin belirtilen alanların dışına girildiği durumlarda Dersmerkezim.com, bu üyenin profilinde herhangi bir uyarıda bulunmadan değişiklik yapma, bu üyenin üyeliğini askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 • Dersmerkezim.com’da kullanıcıların birbirine spam mesaj göndermeleri kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumda Dersmerkezim.com spam yapan kullanıcının üyeliğini dondurma veya silme hakkına sahiptir.

 

 

 • Dersmerkezim.com ‘nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Dersmerkezim.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Dersmerkezim.com ‘un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

 • Dersmerkezim.com, Dersmerkezim.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Dersmerkezim.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.